Znowu się zawiodłem i straciłem pieniądze. Pasta Yotuel – opinie po kuracji

Zdrowy, piękny, biały uśmiech stanowi bardzo ważny element naszego wizerunku, a jak wiadomo- jak Cię widzą, tak Cię piszą. Często pierwsze wrażenie decyduje o zdobyciu pracy, nawiązywaniu nowych relacji czy zdobyciu wymarzonego partnera czy partnerki. Zaniedbywanie higieny oraz estetycznego wyglądu zębów jest kojarzone z niechlujstwem i sprawia iż już na samym starcie zdobywamy wiele ujemnych punktów w oczach innych.

Te wszystkie prawidłowości sprawiają, iż szukamy coraz to nowszych sposobów sprawienia, aby nasz uśmiech był bielszy. Nowoczesne gabinety stomatologiczne zachęcają nas wspaniałymi ofertami profesjonalnego wybielania zębów. Niestety efekt, mimo iż nierzadko bywa bardzo zadowalający nie sprzyja możliwościom finansowym przeciętnego Kowalskiego. Wysokie koszta takiego zabiegu to luksus tylko dla ludzi zamożnych. Osobiście szukałem wielu dróg wybielania zębów. Jedną z nich było stosowanie pasty wybielającej Yotuel. Skusiła mnie niska cena, oraz fakt, iż niewiarygodne rezultaty można uzyskać właściwie bez wychodzenia z domu, podczas codziennego, rutynowego szczotkowania zębów. Niestety efekty były mizerne i nie polecam tego produktu. Będąc wyczulonym na odcień bieli na moich zębach porównałem stan mojego uśmiechu przed i po 1 cyklu w stosowaniu. Z natury jestem osobą wytrwałą, dlatego eksperyment został rzetelnie przeprowadzony od początku do końca. Efekty? Brak. Biel mojego uśmiechu była identyczna sprzed i po stosowaniu pasty. Zmarnowany czas i pieniądze. Szczerze radzę- nie inwestujcie w coś co jedynie pochłania wasz czas i pieniądze (humor i dobry nastrój przy okazji).

Kolejnym krokiem wybielania było zastosowanie zestawu Hello White. Informację o nowatorstwie producenta i jakości środka otrzymałem z polecenia od kilku znajomych Składa się on z żelów oraz nakładki UV. Sceptyczne podejście do kolejnego “wynalazku” mieszało się z narastającą ciekawością. Wrażenia? Bardzo przyjemne i zachęcające, zestaw prosty w użyciu, łatwy w aplikacji, a designerskie opakowanie mocno przykuwa uwagę użytkownika. Efekt? Jestem bardzo zadowolony ze stosowania, gdyż już od pierwszych dni regularnej aplikacji zgodnie z instrukcją, biel na moich zębach stawała się coraz bardziej wyraźna. Pełna kuracja sprawiła, iż cel przeze mnie zamierzony został osiągnięty, bez żadnych skutków ubocznych. Rezultaty stosowania nie były jedynie moją opinią, gdyż na biel moich zębów zwracali uwagę nie tylko moi bliscy, ale również przypadkowe osoby napotkane na ulicy.

Szczerze polecam Hello White wszystkim osobom, chcącym uzyskać efekt śnieżnobiałej bieli. Po wielu nieudanych próbach i uczeniu się na własnych błędach, mogę śmiało uznać się za “weterana w temacie” białego uśmiechu. Teraz czuję się o wiele lepiej spoglądając w lustro, a mój uśmiech przyciąga uwagę innych ludzi. Nie ukrywam, że dzięki białym zębom zacząłem bardziej podobać się kobietom, co sprawia, iż jestem szczęśliwy. I ty możesz osiągnąć efekt “wow” stosując unikalny zestaw Hello White. Uśmiechnij się i bądź wytrwały w walce o biały uśmiech- drogę do niego masz podaną przeze mnie na tacy, więc nie zmarnuj tej szansy.