Pasta wybielająca Supersmile – opinie po miesięcznym stosowaniu

Od dłuższego już czasu borykałem się z problemem żółtych zębów. Póki byłem młodszy to nie było to dla mnie większym problemem, ale później uświadomiłem sobie, że ładnym uśmiechem zrobię dużo lepsze wrażenie na nowo poznanych dziewczynach. Moim problemem było jednak to, że piłem bardzo dużo kawy i herbaty, a także jadłem dużo produktów, które wpływały w bezpośredni sposób na kolor moich zębów. Nie pomagało regularne mycie ich po każdym posiłku. Były żółte i już.

Nadszedł moment, w którym stwierdziłem, że dobrze będzie zainteresować się tematem wybielania zębów. Znalazłem w Internecie wybielającą pastę do zębów z fluorem Supersmile. Zaskoczył mnie jej ogromny koszt, ale stwierdziłem, że w sumie za jakość trzeba płacić. Okazało się, że pasta dostępna jest w jednej z aptek, która mam niedaleko swojego mieszkania. Zakupiłem więc ją i zastąpiłem dotychczas stosowaną pastę na nią. Wedle zaleceń myłem zęby dwa razy dziennie. Zastanawiałem się bardzo, kiedy zaczną być widoczne pierwsze efekty. No i czekałem tydzień, dwa, miesiąc. Zupełnie bez efektów. Straszliwie się rozczarowałem, że tak kosztowny produkt nie zadziałał. No nic, pozostawało walczyć dalej.

Niedługo później znalazłem zestaw do wybielania zębów “Hello White” składający się z nakładki UV na zęby i żelów. Spodobał mi się bardzo. W dodatku znalazłem wiele pozytywnych opinii na temat działania tego sprzętu, więc zdecydowałem się go zakupić. Zestaw dotarł bardzo szybko. Równie szybko zabrałem się za wybielanie zębów za jego pomocą.

Cóż mogę powiedzieć. Nie sądziłem, że coś może działać aż tak szybko. Pierwsze efekty dojrzałem już po pierwszym użyciu. Zęby były nieco jaśniejsze. Nie była to duża różnica, jednak pokazała mi, że produkt ten rzeczywiście działa tak jak powinien i pomoże mi pozbyć się moich problemów. Bardzo ucieszyłem się z tego powodu, gdyż po poprzedniej porażce byłem mocno zrezygnowany. Teraz otrzymując nową nadzieję i siły do pozbycia się nieładnej barwy zębów zabrałem się z wzmożoną siłą za wybielanie zębów. Każdego dnia korzystałem z zestawu “Hello White” i po każdym użyciu było coraz lepiej. Korzystanie z nakładki UV było bezproblemowe i łatwe, a czas który musiałem poświęcić na wybielanie każdego dnia, nie przekraczał dziesięciu minut. Po kilku użyciach byłem zupełnie wniebowzięty. Kolor z zębów znikł prawie całkowicie. Były teraz śliczne, śnieżnobiałe. Naprawdę nie wierzyłem, że coś takiego jest możliwe. A tu taki dowód. Teraz mogłem się już szeroko uśmiechać i oślepiać ludzi blaskiem moich zębów. Byłem naprawdę szczerze zadowolony z “Hello White”. Produkt totalnie odmienił moje zęby i zwiększył wiarę w siebie. Z tak ładnymi zębami mogłem teraz przenosić góry. Szczerze i gorąco polecam produkt wszystkim, którzy podobnie jak ja chcą wybielić swoje zęby. W przeciwieństwie do produktów konkurencji “Hello White” naprawdę działa.

Kilkanaście dni później poznałem ją. Dziewczynę, która przechodząc obok mnie rzuciła w moją stronę tekstem “Śliczny masz uśmiech”. Teraz jesteśmy parą. Dziękuję “Hello White”!